Spordiabi (OÜ Inpello) on Human Tecar ametlik esindaja Eestis

Kõige kaasaegsem ja vajalikum tööriist igale füsioterapeudile, osteopaadile, massöörile ja teistele, kes soovivad pakkuda kõige kvaliteetsemat teenust.

REVOLUTSIONAALNE UUS TEHNOLOOGIA, MAKSIMAALNE TERAAPIA MÕJU

Kiirus, täpsus ja ohutus
Human Tecar MO tagab kõiki neid tulemusi.
Uuenduslik tehnoloogia on kasutatav füsioteraapias ja rehabilitatsioonis, seda on testitud tippspordis.

THE HUMAN TECAR MO

The Human Tecar MO on loodud avangardistlikul tehnoloogial, väga arenenud manuaalsete tehnikate ja funktsionaalsete kosmeetikatoodete kombinatsioonist.

Sajad professionaalsete spordi meeskondade meditsiinitöötajad kasutavad seda, et maksimeerida oma sportlaste jõudlust ja kiirendada taastumist. Human Tecari tööviis ei piirdu ainult spordimeditsiinis kasutamisega. Tänapäeval kasutatakse Human Tecarit paljudes valdkondades, nagu näiteks konservatiivne ravi, operatsioonijärgne rehabilitatsioon, venoosse ja lümfisüsteemi haigused ning stressiga seotud vaevuste raviminemedical

Kiired tulemused ja terapeutiline täpsus

Human Tecar tööviis on pikaajaliste teadusuuringute ja kogemuste tulemus. Tavalistes tingimustes on organismi heaolu tunne seotud bioloogiliste tegurite ja komponentide tasakaaluga: mida me tajume kui “normaalset”. Seda nn normaalset seisundit seostatakse näiteks valu puudumisega, üldise heaolu tunde, jõu, vastupidavuse, kiiruse ja liikumise koordinatsiooniga. Mis tahes element, mis muudab selle tasakaalu – füüsilist jõupingutusest trauma või põletikuni – käivitab keha oma looduslikud enese taastamise protsessid, mida Human Tecar stimuleerib ja kiirendab. Human Tecar toimib eelkõige temperatuuri abil ning kontrollitava verevoolu stimulatsiooni abil. See eelkõige organiseerib minimaalseid temperatuuri erinevusi mõjutatud piirkondades, avaldades olulist mõju biokeemilistele protsessidele, mis põhjustavad tasakaalutust. Tänu uute tehnoloogiate väljatöötamisele, võib Human Tecar tööviis tõhusalt mõjutada kehalist biomehaanikat propriotseptiivse treenimisega ja seda koos neuromuskulaarse stimuleerimisega (keskendunud vibratsioonide helisüsteem), mis kõrvaldab valu ja annab juurde jõudu, lihaste toonust, trofismi ning tasakaalu.

Human Tecar MO kiired tulemused ja terapeutiline täpsus tulenevad peamiselt kahest peamisest tegurist:

1.

Pikaajalise ja korduva teraapia läbiviimise võimalus; isegi kaks või enam protseduuri ühe päeva jooksul.

2.

Võimalus valikuliselt mõjutada erinevaid kehasiseseid mehhanisme, mis aitavad keha tasakaalu taastada.

RESULTS

Drastiline analgeetikumi ja põletikuvastane toime

Kuseteede tühjendamine koe tasemel

Perifeerse vereringe süsteemi intensiivne stimulatsioon

Taastab tasakaalu, lihase toonust ja tugevust

Taastab kiirelt liikuvust

Spetsialisti roll metoodika rakendamisel

Manuaalsel tehnikal on Human Tecar ravi protokolli juhtimises oluline tegur ning spetsialist saab arvestada ohutute, mitmekülgsete ja tõhusate tööriistadega, mis on operaatori omandatud oskuste pikendus.
Terapeut saab fokuseerida ravi konkreetsete koetüüpide jaoks ja võib seetõttu luua üksikasjaliku raviprogrammi kolmes etapis, mis sätestatud Human Tecar Akadeemia kehtestatud protokollis. Need tagavad parema kvaliteedi, kiiremad ja stabiilsemad tulemused võrreldes traditsiooniliste füsioteraapia meetoditega.

Testimonials

“I’ve been using Human Tecar to treat my best athletes for over ten years. No other sports therapy bears comparison with Human Tecar in treating acute and chronic injuries or overtraining syndrome.” "I have enormous confidence in Human Tecar’s extraordinary MO and technology, and strongly recommend it to all physiotherapists."

Loren Seagrave - Director of Speed & Movement