Transport

Hetkel pakutavad kohaletoimetamisvõimalused. Tellimustel üle 50€ on Eesti piires transport TASUTA (v.a. kulleriga koju kätte ja Itella SmartEXPRESS). Tellimused pannakse 90% juhtudel teele samal päeval!  Tingimusel, et see on vormistatud ja makse laekunud enne kella 15:00. L-P tehtud tellimused pannakse posti järgneval esmaspäeval.  NB! Pangalingimaksed laekuvad koheselt ja ülekanded 3x päevas.

  • Itella SmartPOST pakiautomaat (3.50€)

SmartPOST pakiautomaadid asuvad suuremates kaubanduskeskustes. Automaatide asukohad leiate siit. Teenuse kasutamiseks peate sisestama korrektse mobiilinumbri, millele saadetakse SMS  ja email kauba saabumisest.

Teenusepakkuja koduleht www.smartpost.ee

  • Itella SmartEXPRESS pakiautomaat (5.6€)

SmartPOST pakub neljal päeval nädalas (T-R) SmartEXPRESS teenust, millega jõuavad pakid sihtkohta tellimisega samal päeval. SmartEXPRESS sihtkohtadeks on 70 pakiautomaati üle Eesti. Samal päeval sihtkohta toimetamise eelduseks on, et SmartExpress tellimused on tehtud hiljemalt sama päeva kella 9.00 või eelmise päeva õhtul peale 16:00. Teisipäevast reedeni (T-R) saadetud SmartEXPRESS pakid jõuavad sihtkohta samal päeval.
Pühadel ja esmaspäeviti samal päeval kättetoimetamist ei teostata.
SmartEXPRESS sihtkohaks on 70 SmartPOSTi pakiautomaati. Automaatide online nimekiri ja täitmise kellaajad.

  • Omniva pakiautomaat  (3.50€)

Omniva  (Endine Post24) pakiautomaadid asuvad õues suuremates kaubanduskeskuste juures . Automaatide asukohad leiate siit. Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS või soovi korral ka e-mail. Sõnumis on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ning hoiutähtaja lõpp. Uksekoodi sisestamisel saad paki pakiautomaadist kätte. Pakiautomaadist saad paki välja võtta sõltumata kellaajast – õues asuvaid pakiautomaate saad kasutada 24 tundi ööpäevas. Hoiame Sinu pakki Omniva pakiautomaadis  kuni 7 päeva.

  • Omniva kuller  (5.40€)

Omniva kuller toob paki teile sobivale aadressile 2 tööpäeva jooksul. Tavaliselt käivad kullerid päeval ja seega on oluline, et soovitud aadressil oleks keegi päeval kohal. Kuller võib aga ei pruugi ette helistada. Kui päeval ollakse tööl siis tuleb kättetoimetamise aadressiks märkida töökoha aadress. Spordiabi ei vastuta, kui kuller klienti kätte ei saanud ja pakk liigub postkontorisse, kuhu tuleb kliendil koos dokumendiga järgi minna.

  • Järele tulemisega(Tasuta)

Meie esinduspood asub Tallinnas aadressil Juhkentali 15
E-R 11:00-18
L 11:00-15:00
P suletud
Lisa info : Karl  +37256669222 (Eesti, Inglise, Soome) või  Veronika +372 5542715 (Eesti, Vene, Inglise)

  • Toome ise kohale (Tasuta)

Seda teenust pakume oma suurklientidele ja hulgiostjatele. Kaup tuuakse Eesti piires kohale  esimesel võimalusel.

 

PS. Kui soovite muid transpordivõimalusi, siis palun andke sellest meile teada”info at spordiabi.ee”